Eskişehir'de Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

Hakkımızda

Koçak Otomatikl Kapı Sistemleri, 10 yılı aşan sektör tecrübesi ile, son teknolojiye sahip otomatik kapıların imalatını ve montajını gerçekleştirmektedir. Güvenle verdiği hizmeti Eskişehir'den tüm ülkeye oradan da yurt dışına farklı ülkelere kadar taşıyan Koçak Otomatik Kapı, güven ve sürüstlükle yaptığı çalışmalarla tercih edilen, aranan isim olmayı başarmıştır.

 

Eskişehir otomatik kapı firmaları arasında hizmet vermeye başladığımız günden beri daima ileriye giden, teknolojinin getirdikleri ile sürekli kendini yenileyen bir firma olduk. Her biri alanında uzman ekibimiz ile imalatında birinci kalite malzemeler kullandığımız otomatik kapıların montajını da aynı titizlikle gerçekleşir, doğru şekilde çalıştığına emin olmadığımız hiçbir işi müşterilerimize teslim etmiyoruz. Tüm hizmetlerinde kaliteyi azaltmadan hizmet veren ekibimiz, bu hizmeti uygun fiyatlarla sunarak ulaşılabilir olmasını sağlamaktadır.

 

Eskişehir otomatik kapı sistemleri denince akla gelen garaj kapıları, endüstriyel kapılar, seksiyonel, fotoselli kapılar, bariyer sistemleri ve geçiş sistemleri açısından şehrin öncüsü olmayı başarmıştır. 

 

Koçak Otomatik Kapı İletişim Bilgileri

Adres: 75. Yıl Mah. EMKO Küme Evleri Blok 1C / 3 No: 6 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Tel: 0542 230 58 41